Netwerkbijeenkomst Alliantie Gezondheidsvaardigheden

Netwerkbijeenkomst Alliantie Gezondheidsvaardigheden
Dit jaar bestaat onze partner, de Alliantie Gezondheidsvaardigheden 15 jaar, en dat vieren we graag samen met jullie. Daarom maken we de netwerkbijeenkomst op dinsdag 24 juni extra speciaal. Een middag vol inspiratie, kennisdeling en waardevolle ontmoetingen, op een bijzondere locatie.
Coryke van Vulpen, coördinator Alliantie Gezondheidsvaardigheden: ‘Vanuit Pharos expertisecentrum gezondheidsverschillen ben ik sinds tien jaar coördinator van dit waardevolle netwerk. Samen hebben we veel bereikt, gedreven door de overtuiging dat het rekening houden met en verbeteren van gezondheidsvaardigheden essentieel is om gelijke kansen op een goede gezondheid te creëren. Hoewel er steeds meer bewustwording is over het belang van gezondheidsvaardigheden, zijn er nog veel stappen te nemen. Ik zie een toekomst voor me waarin steeds meer organisaties de transitie maken naar een gezondheidsvaardige organisatie. Dat doen we samen!
Ik hoop dat we de komende vijftien jaar samen blijven bouwen aan gezondheidsvaardige organisaties, systemen en mensen. Laten we het belang van dit thema blijven agenderen en samen werken aan een toekomst waarin nog meer organisaties hiermee aan de slag gaan.’
Tijdens deze bijeenkomst nemen we jullie mee door de mijlpalen van ons netwerk en proosten we samen op een toekomst vol gezondheidsvaardigheden.
Save the date
- Datum: dinsdag 24 juni 2025
- Tijdstip: vanaf 12:00, inloop met lunch
- Locatie: Metaal Kathedraal, Utrecht
Meld je aan!
Wil je erbij zijn? Meld je alvast aan via de volgende link: Ik meld mij aan
Goed om te weten:
- Deelname is kosteloos. Ben je aangemeld, maar kan je toch niet aanwezig zijn, meld je af via gezondheidsvaardigheden@pharos.nl.
- Tijdens de netwerkbijeenkomst zal er een fotograaf zijn om enkele beelden te maken die we kunnen gebruiken voor onze (online) communicatie